استخر

استخر

تعبیر خواب استخر به روایت منوچهر مطیعی تهرانی :

استخر تجسمی است از خواستها و نفسانیات که بیشتر جنبه بزرگی طلبی دارند. استخر به تنهایی چیزی را در خواب بازگو نمی کند مگر آبی که درون آن هست و برای روشن شدن این نکته باید به کلمه آب مراجعه کنید چون صافی و صفا و روشنی یا کدورت و تیرگی آب درون استخر بازگوینده خوابی است که شما دیده اید. اگر در خواب استخری خالی دیدید که به شما تعلق داشت و در خانه خودتان بود گویای این است که در آینده با بیهودگی یک کار انجام شده روبه رو می شوید. اگر ببینید که خودتان را در آب استخر یا حوض می شویید که این عمل را به نیت پاک شدن بدن انجام می دهید از آلودگی پاک می شوید و به نوشته ابن سیرین از گناهی توبه می کنید. چنانچه ببینید که در استخری با آب صاف و روشن شنا می کنید عمری با نشاط در پیش دارید و کامروا می شوید ولی اگر آب کدر و تاریک بود غمی و اندوهی سر راه شما قرار می گیرد. آب عفن و بد بود بیماری است. اگر کنار استخر سبزه روییده و باغچه ای پر از گل وجود داشت کاری می کنید که سود آن عاید دیگران می شود.به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

استخر تجسمی است از خواستها و نفسانیات که بیشتر جنبه بزرگی طلبی دارند. استخر به تنهایی چیزی را در خواب بازگو نمی کند مگر آبی که درون آن هست و برای روشن شدن این نکته باید به کلمه آب مراجعه کنید چون صافی و صفا و روشنی یا کدورت و تیرگی آب درون استخر بازگوینده خوابی است که شما دیده اید. اگر در خواب استخری خالی دیدید که به شما تعلق داشت و در خانه خودتان بود گویای این است که در آینده با بیهودگی یک کار انجام شده روبه رو می شوید. اگر ببینید که خودتان را در آب استخر یا حوض می شویید که این عمل را به نیت پاک شدن بدن انجام می دهید از آلودگی پاک می شوید و به نوشته ابن سیرین از گناهی توبه می کنید. چنانچه ببینید که در استخری با آب صاف و روشن شنا می کنید عمری با نشاط در پیش دارید و کامروا می شوید ولی اگر آب کدر و تاریک بود غمی و اندوهی سر راه شما قرار می گیرد. آب عفن و بد بود بیماری است. اگر کنار استخر سبزه روییده و باغچه ای پر از گل وجود داشت کاری می کنید که سود آن عاید دیگران می شود.

1 فکر می‌کنند “استخر

  1. رقیه افضلی نیا

    سلام من خوابی دیدم که خیلی فکرمو به خودش مشغول کرده………… من فوق جغرافیا دارم و بیکارم……………..لطفا تعبیرشو برام ایمیل کنید………….خواهش میکنم……….
    خواب دیدم بعد از طی یه راه خیلی طولانی و کوهستانی و سخت به یه استخر آب رسیدم دیدم دختر همسایه مونم اونجاست بعد مسیر طوری بود که باید استخرو دور میزدم تا بتونم راهمو ادامه بدم .. برا اینکه راحتر رو لبه استخر راه برم کیفمو که کل مدارکم توش بود رو دادم دست دختر همسایمون… همونطور که داشتم رو لبه استخر بسختی راه میرفتم یهو یه چاه خیلی عمیق از کف استخر ظاهر شد و کل اب استخر تو چاه فرو رفت بعد دیدم کیفم که دست دختر همسایمون بود افتاد تو دهانه چاه و با آب رفت پایین و هرچی تلاش کردم نتونستم کیفمو بگیرم…………. آب استخر زلال بود …………. لطفا برام تعبیرش کنید ………………. و به ایمیلم بفرستید…………….. ممنون….

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *